tel. 52 382-44-00, infolinia: 801-000-759,   info@inter-comp.pl

 
 
 
 

O nas


Inter-Comp.Pl
Od początku 2004r. działamy pod nazwą Inter-Comp.Pl. Jesteśmy wieloprofilową firmą z sektora IT specjalizującą się w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych.

Podstawową naszą działalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z nami umożliwia załatwienie wielu spraw z szeroko pojętego sektora IT, bez potrzeby poszukiwania rozwiązań w kilku lub nawet kilkunastu firmach. Doświadczenie zdobyte przez ostatnich kilka lat na rynku lokalnym, pozwoliło nam dostosować jakość i ceny usług do zapotrzebowania klientow.

W swojej działalności koncentrujemy się na przygotowaniu rozwiązań funkcjonalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, estetycznie zaprojektowanych. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem informatyków, posiadającym rozległą wiedzę z zakresu najnowszych technologii IT.

Zajmujemy się również obsługą klientów indywidualnych prowadząc sprzedaż podzespołów i akcesoriów komputerowych, jak również sprzętu i okablowania do sieci LAN/WLAN. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę znajdą Państwo w naszych serwisach internetowych.

Inter-Comp.Pl to nie tylko sklep internetowy z podzespołami komputerowymi i sprzętem sieciowym, ale również z kamerami IP i ich akcesoriami.  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą w zakresie doradztwa, instalacji oraz wdrożeń rozwiązań monitoringu opartego o system kamer IP. Wykonamy i zmodernizujemy również Państwa istniejącą siec komputerową tak aby w sposób niezawodny i szybki przesyłała strumienie video do serwera lub rejestratora NVR.

Referencje
 
SKOK - referencje
StarNet Telecom - referencje
PKP - referencje
SKOK - referencje
Korbud Koronowo - referencje
DONG YANG Mława - referencje
Wydział Oświaty Koronowo - referencje
MGOPS Susz - referencje

Oczszczalnia ścieków w Koronowie - referencje
Chemirol - referencje
SFUP - referencje
MSU - referencje
 

Certyfikaty

QNAP - certyfikat Gold Partner
BKT Elektronik - Certyfikat
FEN - certyfikat
DrayTek - certyfikat
       
   

Kroll Ontrack - certyfikat
Ever - Certyfikat
BKT Elektronik - Certyfikat 2012
ACTi - Certyfikat 2012
         

Serwery Actina Solar - Certyfikat
BKT Elektronik - Certyfikat
BKT Elektronik - Certyfikat
ACTi ACE Program Platiumiun Parnter
         

Nasze serwisy WWW:Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli.

www.inter-comp.pl | www.kamery-ip.com | www.draytek.sklep.pl | www.szafa-rackowa.pl | www.media-konwertery.pl
Copyright © 2007-2023 by Inter-Comp.Pl
Live Chat