Kontakt GG  tel. 52 382-44-00, infolinia: 801-000-759,   info@inter-comp.pl

 
 
 
 

PSIBER WireXpert 4500


WireXpert 4500 to urządzenie służące do udzielania certyfikacji dla systemów okablowania strukturalnego w nowo powstałych lub już istniejących sieciach teleinformatycznych. Tester umożliwia pomiary kategorii 8 kabli miedzianych dla prędkości sięgających ponad 100Gb/s. Przy użyciu tego miernika, możliwe jest również badanie kabli światłowodowych MM, SM czy MPO.
Psiber WireExpert 4500Psiber WireXper 4500

Psiber WireXpert 4500 dokonuje pomiaru dla kat. 6A (klasa EA) w mniej niż 9 sekund, a test dla klasy FA (kat. 7A) w niespełna 15 sekund. Oferuje intuicyjną nawigację poprzez dotykowy ekran. Generuje profesjonalne raporty za pomocą własnego oprogramowania ReportXpert. Jeśli testujesz okablowanie 10 Gb/s, wybór WireXpert 4500 jest oczywistym wyborem. Jeśli myślisz dalej poza prędkości 10Gb/s (40Gb/s czy 100Gb/s), to WireXpert 4500 jest jedynym wyborem! Zbudowany przyszłościowo, wyskalowany w oparciu o próbki i badania tester, zabezpiecza Wasze oczekiwania wzrostu prędkości przesyłanych danych w okablowaniu poprzez własne możliwości pomiarowe.

Najważniejsze funkcje:
  • Pierwszy tester certyfikujący, aż do 2500 MHz. Nowy standard TIA kat. 8 i nowa klasa I i II w projekcie norm światowych ISO
  • Najbardziej zaawansowane certyfikacje dla kabli wszystkich standardów: klasa D/E/EA/F/FA kategorii 5e/6/6A/7/7A i tej nowej kategorii 8, oraz projektu normy ISO dla klasy I i klasy II
  • Najszybszy Autotest, w mniej niż 9 sekund
  • Dokładność miernika zweryfikowana przez niezależne laboratorium niemieckie ETL
  • Przewyższa Poziom V dokładności mierników, testerów i urządzeń pomiarowych wg projektu standardu ISO IEC61935-1ED4, przewyższa znacznie obecnie obowiązujący standard dla poziomu IV i wymagań TIA IIIe
  • Tester zatwierdzony jako miernik przez ponad 20-stu producentów kabli na całym świecie
  • Możliwa rozbudowa w wielu opcjach, np. testowanie kabli przyłączeniowych (patchcordów), pomiary Industrial Ethernet oraz pomiary w klasie FA
  • Wykonuje rozszerzone testy włókna MM dla 850nm/1300nm oraz 1310nm/1550nm dla światłowodu SM
  • Pierwszy tester dla wsparcia centrów obliczeniowych, opartych o okablowanie światłowodowe MPO
  • Zaawansowane raportowanie i dokumentacja
  • Jako jedyny WireXpert 4500 certyfikuje i dokonuje pomiarów w tak szerokim zakresie jak pełne okablowania Data Center, Industrial Ethernet czy okablowania teleinformatyczne.

Tester okablowania Psiber WireXpert 4500 do zakupienia w naszym sklepie!




Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli.

www.inter-comp.pl | www.kamery-ip.com | www.draytek.sklep.pl | www.szafa-rackowa.pl | www.media-konwertery.pl
Copyright © 2007-2017 by Inter-Comp.Pl
Live Chat