tel. 52 382-44-00, infolinia: 801-000-759,   info@inter-comp.pl

 
 
 
 

Certyfikacja sieci


Firma Inter-Comp.Pl oferuje usługi z zakresu certyfikacji sieci LAN / cerytfikacji okablowania strukturalnego przy użyciu markowych mierników firmy PSIBER. Dokokujemy certyfikacji od kategorii 5e do kategorii 7A włącznie a w przyszłości równiez do kategorii 8. Usługi certyfikacji sieci świadczymy na terenie Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, Grudziądza i okolic jak również w odległych miejscowościach (Słupsk, Koszalin, Człuchów).

Komponenty systemu okablowania strukturalnego oferowane przez firmę Inter-Comp.Pl pochodzą od renomowanych dostawców, gwarantujących odpowiednią jakość produktu (weryfikowaną badaniami w certyfikowanych laboratoriach). Nasza firma wykonuje pomiary sprawdzające, których efektem jest certyfikat z deklaracją zgodności z obowiązującymi normami i standardami (system okablowania jest weryfikowany profesjonalnymi analizatorami w miejscu instalacji). Nasi wykwalifikowani instalatorzy dokonują uruchomienia i konfiguracji sprzętu. Poprawnie działająca sieć, która jest świadectwem dobrze wykonanej pracy przekazywana jest pod opiekę administratorów sieci. 
 
W trakcie eksploatacji sieci może okazać się, że wraz z upływem czasu i zwiększaniem się liczby urządzeń sieciowych występują problemy z jej prawidłowym działaniem. Dlatego tak ważne jest skrupulatne badanie wszystkich parametrów okablowania LAN i uzyskanie certyfikatu gwarantującego poprawną i nieprzerwaną pracę sieci. Do parametrów okablowania, które należy pomierzyć zalicza się: mapę połączeń, długość badanej linii, czas opóźnienia propagacji oraz jego rozrzut, rezystancję, tłumienie, impedancję, tłumienność odbicia, przenik zbliżny i zdalny oraz ACR. 

Firma Inter-Comp.Pl jest Autoryzowanym Partnerem i Certyfikowanym Instalatorem Systemu Okablowania Strukturalnego Dr@kom / BKTE. Gwarantujemy wdrożenia sieci komputerowych z pomiarem wszystkich wyżej wymienionych parametrów oraz potwierdzenie jakości wykonanej instalacji certyfikatem z 25-letnią gwarancją systemową. Zapraszmy do kontaktu z naszymi projektantami, którzy pomogą Państwu w stworzeniu profesjonalnej sieci LAN.

Certyfikacja sieci LAN Bydogszcz, Toruń, Grudziądz

Kliknij na obrazek, aby powiększyć.

 Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli.

www.inter-comp.pl | www.kamery-ip.com | www.draytek.sklep.pl | www.szafa-rackowa.pl | www.media-konwertery.pl
Copyright © 2007-2023 by Inter-Comp.Pl
Live Chat